Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...
Editörden
Gündemden Notlar
Sis Çanı
Ayak İzleri
Majistral Formül
Özgür Köşe
Kamu Kurum
Söyleşi
Dosya
Yasal-Mali
Kültür Sanat
Çepeçevre
Ana Sayfa
TEB
Eczacı Odaları
TEİS
Eczacı Kooperatifleri
Reçete Giriş
Gazeteler
TV ler
İletişim
01.08.2014
Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Site İçi Arama
Üye Girişi
Forum
İlanlar
Duyurular
 
facebook
twitter
 

ECZACININ SESY

FORUM

Sayın üyemiz,

  • "FORUM" sayfalarında yazılan yazılar, başka bir haber kaynağından kopyalanıp yapıştırılan koruma altında olan, kaynağı belirtilmeyen materyaller, yazıları yazan ve/veya materyalleri kopyalayıp yapıştıran kişinin/kişilerin yasal sorumluluğundadır.
  • Hakaret, argo, herhangi bir somut belgeye dayandırılmayan itham ve isnat, kişilik haklarına saldırı ve bir ürünün reklamını içeren, TC yasalarına ve meslek etiğine aykırı yazılar, yazarına haber verilmeksizin yayından kaldırılır.
  • Durum paylaşmak amacı ile yayınlanan reçete, rapor gibi materyallerde hasta ve doktora ait özel bilgilerin (isim, TC no, tescil no vb) gösterilmemesine özellikle dikkat edilmelidir.
  • "FORUM" sayfalarına vereceğiniz katkı ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eczacının Sesi e-gazete Yayın Kurulu

UYARI: Forumda "Yeni Konu" açabilmek veya "Yanıt" yazabilmek için
üye olmanız gereklidir.

| Üye Girişi || Yeni Üye Kaydı || FORUM ARŞİVİ || YASAL UYARI |bir avm eczanesi 14-06-2012 16:26:47

Sevgili meslektaşlarım aramızda etik dışı çalışan bir eczacının varlığını üzüntüyle bildirmek isterim..Bir kaç kez şahit olduğum durum geçen akşam kanıtlandı ve nöbetçi olmadığı halde saat 21:30da o eczaneden ilaç satın aldım...Bir de kasa kapandı diye gündüz fişi verdi.Tabii kılıfına uydurmak lazım..Bu geç saatlere kadar eczanesini açma cüretini gösteren eczaneyi şiddetle kınıyorum..( bir avm eczanesi)

Aslı HARTAMACI YILMAZ

 

YORUMLAR

Kadir İzzet ANDAŞ 14-06-2012 16:43:22

aslı hanım bu eczanenin ismini niye vermiyorsunuz yazın burayada herkes bilsin çekinmeyin lütfen .
Aslı HARTAMACI YILMAZ 14-06-2012 16:47:53

Doğru söylüyorsunuz aslında ben vermekten utandım ama o eczaneyi açık tutmaktan utanmıyorsa söylemek lazım.....
Ayşe YAYLA 14-06-2012 19:08:34

Eczacıyı uyardınız mı?
Cemal Ceyhun KARACA 15-06-2012 01:42:01

ÖĞLEDEN SONRA BU BAŞLIKTA LEVENTTEKİ  HANGİ AVM ECZANESİ  OLDUĞU VE HANGİ MİLLETVEKİLİ ECZACININ EŞİ OLDUĞUNA AİT YORUMLAR VARDI. NE OLDU ACABA.
Osman Erden GÖKBUDAK 15-06-2012 11:30:46

Eczacı hanım,bu şekilde bildirimde bulunmanız yanlış olmuş.Bende AVM eczanesiyim ve Levent'teyim.Eğer bu platformda paylaşmayı uygun buluyorsanız,adını da vermelisiniz.Aksi taktirde bizleri de töhmet altına sokmuş olursunuz.Biz KANYON ECZANESİ olarak etik ve deontolojik ilkelerimizden taviz vermeyiz.Gerekli uyarıyı, çalışma saatlerini düzenlemekle sorumlu ve yetkili bölge eczacı odasına yapmanız mesleki sorumluluğunuzdur.Saygılarımla
Ali Fırat TARHAN 15-06-2012 12:21:23

     Sevgili Eczacının Sesi Yayın Kurulu, bu başlığı açan eczacımız eczanenin isminide alt başlıktaki yazısnda yazmıştı, eczane isminin tarafınızca niye silindiğiyle ilgili bir açıklama tarafınızca yazılırsa sanıtrım eczacı kamuoyunu aydınlaatmak açısından faydalı olur sevgi ve saygılarımla
ECZACININ SESİ 15-06-2012 12:42:13

AÇIKLAMA

Yazıyı hukuksal sakınca olabilir diye kaldırdık. Dava konusu olup yazıyı yazan meslektaşımız sıkıntıya düşebilirdi.

Yazıyı yazan meslektaşımıza da gerekli bilgi verildi.

Konuya ilişkin uyarılar aldık ve araştırdık. Anılan eczane bir milletvekili eşine ait değil. O milletvekili eşi o eczaneyi devredeli çok olmuş.

Bilginize.
Şenol TURGUT 15-06-2012 12:44:23

Yazıların silinmesine ilk başka kızabilirsiniz.Size karşı saygısızlık gibi düşünebilirsiniz.İlerleyen zamanlarda sizin ve Eczacının Sesi için böylesi daha hayırlı olacaktır düşüncesindeyim.
Ali Fırat TARHAN 15-06-2012 12:54:06

     ECZACINI SESİ yönetim kuruluna gerekli açıklamayı yaptığı için teşekkür ederiz
| FORUM ARŞİVİ |