Dynavit’in 3 Ürününe “Yılın Seçilmiş Ürünü” Ödülü!

Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit; Sia Insight tarafından gerçekleştirilen tüketici araştırması sonuçları ile Yılın Seçilmiş Ürünü Programı 2024 kapsamında Dynavit Multi-Daily, Dynavit Collagen Quatro ve Dynavit Kids Immukid Gummies olmak üzere 3 ürünü ile tüketiciler tarafından “Yılın Seçilmiş Ürünü” olarak belirlendi.

1987 yılında Fransa’da kurulan ve dünyanın en önemli inovasyon ödüllerinden biri olarak kabul edilen “Yılın Seçilmiş Ürünü” programı, 44 ülkede 4,5 milyar tüketiciyi içinde bulundukları pazardaki en iyi ürünlere yönlendirip, üreticileri de kalite ve inovasyon için ödüllendirmeyi misyon ediniyor.

Bu yıl Türkiye’de 9.su düzenlenen Yılın Seçilmiş Ürünü (YSÜ) Programı 2024 kazananları 17 Nisan Çarşamba akşamı Soho House Istanbul’da düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.

Sia Insight tarafından 1-18 Mart tarihleri arasında 18-55 yaş aralığındaki 4001 tüketicinin katılımı ile bağımsız olarak yapılan yenilikçi ürünler anketi sonucunda Dynavit; Dynavit Multi-Daily, Dynavit Collagen Quatro ve Dynavit Kids Immukid Gummies olmak üzere 3 ürünü ile “Yılın Seçilmiş Ürünü” olarak belirlendi.

Aradığınız multivitamin Dynavit Multi-Daily, 13 vitamin ve 7 mineral içermekte olup 30 kapsülden oluşmaktadır. Mango aromalı 30 saşeden oluşan Dynavit Collagen Quatro ürünü 1 saşesinde 1250 mg tip II hidrolize kolajen, 750 mg metilsülfonilmetan, 750 mg glukozamin sülfat ve 400 mg kondroitin sülfat içermektedir.

Portakal aromalı 60 adet çiğnenebilir formdan oluşan Dynavit Kids Immukid Gummies ise C vitamini, D vitamini, Çinko ve Kara mürver içeriklerini tek formülde buluşturmaktadır.

Son 24 ayda pazara çıkan ürünlerin katıldığı ve tüketicilerin ürünleri inovatif özelliği ve performansına göre değerlendirdiği program kapsamında ödül alan ürünler, Türk tüketicilerinin referansı olan 'Yılın seçilmiş Ürünü' (YSÜ) logosunu 1 yıl boyunca tüm reklamlarında, ürün paketlerinde ve iletişim çalışmalarında kullanabiliyor.Dosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat