Merhaba,

Eczacının Sesi, Farmazi Akademi ve Eczacıdan Sağlık ile üç koldan çalışmaya devam ediyoruz.

Bu yıl önemli etkinliklerimizden biri ise 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde Konya’da, Konya Eczacı Odası ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz "Eczacının Sesi- Farmazi Günleri-Majistral Zirve”.

Eczacının Sesi; ilaç ve eczacılık sektörüne ait olan herşeyi dile getiriyor ve özellikle eczane eczacılarımızın ve çalışanlarımızın eczane içinde çalışmalarını kolaylaştıracak bilimsel, güncel konular ve mevzuat bilgileri ile sürekli güncelleniyor.

Eczacının Sesi pek çok meslektaşımızın-eczanenin bilgisayarlarının açılış sayfası… Bir günde 20.000 (yirmibin) den fazla eczane bizi ziyaret ediyor. Okuyor ve faydalanıyor. Sosyal medyada 30.000 (otuzbin) üzerinde organik takipçimiz ile tüm gelişmeleri anında paylaşıyoruz.

Farmazi Akademi; ilaç ve eczacılık sektörüne, eğitim ve danışmanlığın yanında, paydaşları ile birlikte mesleki bilgimizi paylaşmaya ve çoğaltmaya devam ediyor.

Farmazi Akademi eğitmenleri, son bir yılda 6000 (altıbin) meslektaşımız ile buluştu ve mesleki bilgilerini paylaştı. Bu yılın sonunda 10.000 (onbin) meslektaşımız ile buluşmayı hedefliyoruz.

Eczacıdan Sağlık (www.eczacidansaglik.com); hastalarımıza- son tüketiciye sağlıklı, temiz, sağlık bilgileri paylaşıyor ve “eczacıların sağlık danışmanı olduğunu” pekiştiriyor.

Tüm içerik, eczacılarımız ve sağlık profesyonelleri tarafından sağlanıyor. Dünyada ve ülkemizde sağlık alanı sürekli inceleniyor.

Sağlıklı bireyler ve sağlıklı toplum için çalışmaya, paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Eczacının Sesi- Farmazi Günleri-Majistral Zirve

(www. majistralzirve.org)

5-8 Nisan tarihlerinde Konya Dedeman Otel’de buluşuyoruz.

Özellikle ve en başta kayıt kontenjanımızın sınırlı olduğunu paylaşmalıyım. Çünkü; Majistral Zirve boyunca EGAŞ tarafından kurulan uygulama laboratuvarımızda majistral ürün (krem, pastil, solüsyon, supozituvar, esans…) çalışmaları katılımcı meslektaşlarımızla birlikte devam edecek.

Gelecek Eczane Laboratuvar Modelleri, bu laboratuvarlarda, olması önerilen standart araç ve gereçler sergilenecek.

Mesleğe dair dolu bir program var. Sağlık Bakanlığı TİTCK, SGK, Eczacılık Fakültelerimiz, TEB, Eczacı Odalarımız, Eczacı Derneklerimiz, Dağıtım Kanallarımız, İlaç-Otc-Kimya ve Produe firmalarımız ile kalabalık bir aileyiz. Akademisyen konuşmacılarımızın yanında, mesleğimize ilişkin aktüel konuşmacılarımız da katılacak.

Mesleğine gönül vermiş ve Majistral’in mesleğimizin sanat yönü olduğunun farkında olan, toplum sağlığı ile birlikte kişiye özel bakım ve kişiye özel ilacın öneminin kavranmasını önceleyen meslektaşlarımız ile buluşmak bizi çok mutlu edecek.

Bilimsel, aktüel programın yanında kültürel paylaşımlarımızın da sizi çok mutlu edeceğini düşünüyorum.

Eczacılar ve sektör bileşenleri olarak, hep birlikte Konya’da buluşmak üzere…

Sevgilerimle,Dosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat