Sevgili Eczacının Sesi Okurlarımız,

Oldukça zor bir yıl geçirdik ve bu süreç devam etmekte. Meslektaşlarımızı, yakın arkadaşlarımızı, çalışanlarımızı, akrabalarımızı yitirdik. Şartlar ne olursa olsun, mesleğimizi yine hep birlikte, “ettiğimiz yemin ile” devam ettireceğiz.

Doğru şeyler yaptığını düşünmek ve faydalı olduğunu fark etmek her zaman iyi gelir insana. Aynı sizin desteğinizin bize her zaman iyi geldiği gibi. Sizlere ulaşırken -elimizden geldiğince- nasıl yardımcı olabiliriz, işlerini daha nasıl kolaylaştırabiliriz, arada nasıl gülümsetebilir ve nefes aldırabiliriz düşünceleri ve heyecanı ile çalışmaya devam ediyoruz.

Hepimiz -belki dünyadaki herkes- hayatımız ve sahip olduklarımızı yeniden gözden geçirdik, yeni anlamlar bulduk, önem sıralamalarımızı yeniledik. Teknolojideki yetişilemez gelişimin yanında, bireyler kadar toplumların değişimine de şahit olmamız kaçınılmaz görünüyor.

Bu süreçte biz sosyal mesafeleri sadece fiziksel mesafe olarak yaşadık. Eczacının Sesi e-Gazetemizin satırları arasında olduğu gibi, sıkça zoom toplantılarında, çokça sosyal medya paylaşımlarımızda, söyleşilerimizde yanyanaydık. Yine hep birlikteydik.

Yayına başladığımız o ilk günden bu yana “daha iyisini yapmak isteği” bizi hep motive etti ve geliştirdi. Bugünden itibaren Eczacının Sesi’nin mobil uyumlu yeni versiyonu ile yanınızdayız. Okunurluğun daha kolay ve keyifli olmasını diliyoruz.

Hem görsel hem de alt yapı bakımından çalışmalarımız devam etmekte. Gözünüze takılan aksamaları bana whatsapp’dan bildirmenizden mutluluk duyarım. Aynı anda yeni KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında üyelik bilgilerinizi güncellemenizi isteyeceğiz.

Yakında yayında olacak EczacınınsesiTV için de yeni prosedürler ile uyumlu üyelik güncellemeniz yeni paylaşımlarımıza ulaşımınızı çabuklaştıracaktır.

Biz sağlıkçılar-eczacılar- hiç vazgeçmeden deneriz, çünkü çözüm bulmak, yol bulmak ve sağaltmaktır tüm çabamız. Bu nedenle umudumuz da tükenmez.

Şimdi yeni bir yılın başında, yeni umutlarla, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. 2021 daha hoş gelsin…

 

Ecz. Özlem DemirDosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat